فیلم آموزشی ساخت سایت مپ داینامیک (Auto Sitemap) در Asp.Net MVC

در این فیلم آموزشی شما با ساخت سایت مپ (Sitemap.xml) اتوماتیک و همچنین با کدنویسی ریدایرکت (Redirect) شدن به www در Asp.Net MVC آشنا خواهید شد.

با توجه به اینکه برای موتور های جست و جو بسیار اهمیت دارد که شما با یک آدرس منحصر به فرد و بدون تغییر وارد وب سایت خود شوید پس باید کدی در وب سایت خود قرار دهید که حتی اگر کاربران در مرورگرهای خود آدرس شما را بدون www وارد کردند، سایت شما به صورت خودکار به www ریدایرکت (Redirect) شود.

نقشه سایت (Sitemap.xml) در واقع یک فایل متنی می باشد که حاوی تمامی آدرس های موجود در وب سایت شماست که به موتورهای جست و جو و حتی کاربران شما این امکان را می دهد که بهتر بتوانند در وب سایت شما به صفحات دلخواه و مورد نیاز خود دسترس پیدا کنند.همچنین به غیر از اینکه آدرس های وب سایت های شما را در خود ذخیره می کنند درجه ی اهمیت، بروزرسانی و نحوه ی ارتباط با آدرس های دیگر را میتوانیم برای هر آدرس در آنها تعیین کنیم.

با توجه به اینکه یکی از آیتم های و نیاز های موتورهای جست و جو داشتن سایت مپ (Sitemap.xml) در وب سایت می باشد. بهتر است که برای بهبود رتبه و محبوبیت لینک در موتور جست و جو از Sitemap استفاده کنیم.

در این فیلم آموزشی به شما آموزش خواهیم داد که چگونه برای وب سایت خود سایت مپ اتوماتیک بسازید که با هر بار افزودن محصول، پست و یا مقاله به وب سایت خود همزمان آدرس اون رو هم به موتورهای جست و جو معرفی کنیم.

فیلم آموزشی به همراه سورس برنامه می باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال در قسمت پرسش و پاسخ با ما همراه باشید.