آموزش IOS با استفاده از SWIFT - بخش اول

آموزش پروژه محور IOS با استفاده از زبان برنامه نویسی SWIFT

در آموزش IOS ارائه شده در وب سایت هوشمندان به طور کامل خواهید آموخت که چطور با استفاده از Swift4 و IOS11 اپ های زیبا برای Iphone و Ipad طراحی کنید.

حتی اگر از برنامه نویسی چیزی نمیدانید نگران نباشید چون تمامی مفاهیم در این آموزش از ابتدایی تا پیشرفته و به صورت کاملا مفهومی توضیح داده شده و در انتهای آموزش IOS به راحتی قادر خواهید بود که هر اپلیکیشنی که میخواهید را بسازید.

آنچه در بخش اول آموزش IOS می آموزید:

آموزش IOS شامل ساعت ها ویدئو آموزشی است و کاملا کاربردی و همراه با پروژه های عملی می باشد. این آموزش دوبله شده آموزش IOS از وب سایت Udemy  می باشد.

ما این آموزش را به سه بخش تقسیم کردیم :

در بخش اول شما با فضای Xcode، ایجاد متغیر، constent ، درایه ها و انواع داده آشنا خواهید شد. با Image Assest  و نحوه ی ایجاد متغیر تصادفی آشنا می شوید و می توانید اپ پرتاب تاس را بسازید. مفهوم MVC، تفاوت Class  و Object را به طور کامل درک خواهید کرد و می توانید بر مبنای الگوریتم MVC اپ Quizzler و Destination  را ایجاد کنید. با Tag می توانید اپ ساز سنتور را ایجاد کنید.
IBoutlet، IBAction، UIALERT و POPUP بخش کاربردی و مهم این آموزش خواهد بود که به مراتب از آنها استفاده خواهیم کرد.

بعلاوه در طول دوره نیز با مفاهیم زیر آشنا خواهید شد

مفهوم برنامه ریزی شی گرا (OPP) ، نوع سیستم متغیر ها، توابع و متودها، وراثت، کلاس ها و پروتوکل ها

ساختار کنترل با استفاده از عبارات شرطی

ساختار داده ها و نحوه ی کار با مجموعه ها مانند آرایه ها

طراحی نرم افزار شامل سازماندهی و قالب بندی کد و اجرای الگوریتم model view controller

اگر به دنبال آموزشی کاربردی هستید و می خواهید هر چه سریع تر برنامه نویس IOS شوید این آموزش را از دست ندهید.

در بخشهای بعدی از آموزش IOS شما با مفهوم machine learning آشنا خواهید شد و می توانید برنامه های مصنوعی هوشمند با استفاده از چارچوب CoreML ایجاد کنید و می توانید انیمیشن های باور نکردنی با استفاده از آخرین چارچوب Arkit اپل ایجاد کنید.

برای اطلاع از سرفصل های بخش اول آموزش IOS به قسمت سرفصل ها مراجعه نمایید و اگر پرسشی در ارتباط با این آموزش دارید در قسمت پرسش و پاسخ با ما در میان بگذارید.