آموزش مقدماتی تا حرفه ای سئو (SEO)

سئو (SEO) چیست؟

کلمه سئو SEO برگرفته از Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است و شامل قوانین و تکنیک هایی می باشد که به ما کمک می کند  سایت خودمان را در بین موتور های جست و جو که در ایران بهترین و پر استفاده ترین آنها گوگل می باشد محبوب کنیم.

و در واقع با اینکار تمامی کسانی که به خدمات و یا محصولات ما نیاز دارند از طریق موتور های جست و جو ما را پیدا خواهند کرد و به ما معرفی می شوند.

روزانه میلیون ها کاربر از موتور های جست و جو برای پیدا کردن پاسخ سوالات و یا نیاز های خود استفاده میکنند، پس اگر شما وب سایت و یا وبلاگی دارید که آن را به موتور های جست و جو معرفی نکرده اید و یا برای بهینه سازی آن اقدامی نکرده اید، سایت شما هیچ بازدهی نخواهد داشت و در دنیای اینترنت هیچ کس شما را پیدا نخواهد کرد.

به دلیل اینکه سئو (SEO) یک امر زمان بر می باشد و تکنیک های آن توسط موتور های جست و جو در حال تغییر می باشد تصمیم گرفتیم که برای کاربران وب سایت هوشمندان آموزشی تهیه نماییم که اگر حتی برنامه نویس نباشند و مالک و یا ادمین یک وب سایت هستند بتوانند از 80 درصد مطالب استفاده نمایید و وب سایت خود را در بین موتور های جست و جو محبوب نمایند.

در این آموزش سعی شده تمامی تکنیک های سئو در گوگل آموزش داده شود، ولی بدیهی است اگر شما نیز در این آموزش پیشنهاد و یا نکته ای در نظر دارید، در بخش پرسش و پاسخ با ما در میان بگذارید و تا تکمیل شدن این آموزش ما را یاری نمایید.

آموزش سئو به صورت فصلی در وب سایت هوشمندان قرار خواهد گرفت و به این صورت می باشد که اگر شما به تمامی فصل ها نیاز نداشته باشید می توانید فصل مورد نظر خود را انتخاب و دانلود نمایید.

فصل اول - نکات مهم سئو که هر مالک یا مدیر وب سایت باید بداند (رایگان)

فصل دوم - ساخت متا تگ توضیحات و کلمات کلیدی داینامیک در Asp.Net MVC  (رایگان)

فصل سوم - فیلم آموزشی ساخت سایت مپ داینامیک (Auto Sitemap) در Asp.Net MVC

فصل چهارم - آموزش Google Search Console (کنسول جست و جوی گوگل) برای سئو