pull-icon
logo-mobile
ورود به سایت ثبت نام همکاری با هوشمندان

منو

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات هوشمندان

به وب سایت بزرگ هوشمندان خوش آمدید. استفاده از این سایت تابع شرایط و مقرراتی می باشد که در زیر اعلام می شود. لطفأ این شرایط و مقررات را قبل از استفاده از وب سایت با دقت مطالعه نمایید.

وب سایت هوشمندان حاوی مقالات و فیلم های آموزشی می باشد.اطلاعات موجود در این سایت را صرفا برای استفاده شخصی و غیر تجاری خود می توانید مرور، دانلود و کپی نمایید.

شرط استفده از مطالب وب سایت این است که موافقت کنید مطالب را در هیچ حالتی تغییر نداده و کپی رایت را برای سایت محفوظ نگه دارید.

قوانین معرفی محصولات و یا خدمات شما در زیر مقالات مرتبط

تیم هوشمندان برای جلوگیری از ضایع شدن حقوق کاربرانش قوانینی را برای ثبت تبلیغات وخرید محصولات سایت تعیین کرده است که به شرح زیر می باشد
بند 1: ارائه دهندگان محصولات برای ثبت تبلیغات خود ملزم به وارد کردن مشخصات کامل و صحیح می باشند در غیر این صورت تبلیغات آنها حذف خواهد شد و وجهی به آنها بازگرداننده نخواهد شد.
بند 2: مشخصات محصول و تبلیغات آن فقط تا پایان دوره ی مشخص شده (طبق قرارداد فی ما بین ارائه دهنده ی محصول و تیم هوشمندان) قابل رویت است و پس از پایان زمان مقرر، در صورت عدم شارژ مجدد، حذف خواهد شد.
بند 3 : تیم هوشمندان هیچ تعهدی در قبال معاملات انجام شده بین ارائه دهندگان محصول و خریداران ندارد و این سایت صرفا برای آشنا کردن طرفین با یکدیگر است.
بند 4: خریداران فیلم های آموزشی  ملزم به ثبت نام کامل می باشند در غیر این صورت قادر به خرید و استفاده از سایر امکانات سایت هوشمندان نمی باشند.
بند 5: چنانچه کاربران هوشمندان ، فیلم آموزشی را به اشتباه بخرند هیچ وجهی به آنها بازگرداننده نخواهد شد.