لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

اطلاعات ویدیوی آموزشی

آموزش گرامر های پیچیده در آزمون IELTS و TOEFL

آموزش های گرامر های کاربردی برای آزمون IELTS و TOEFL

لازمه ی  مهاجرت و یا تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور داشتن مدارک IELTS و یا TOEFL است.

علاوه بر اینکه شما باید دانش زبان انگلیسی لازم برای  کسب نمرات بالا در چهار مهارت listening، Speaking، Writing و Reading را داشته باشید، باید به تکنیک های آزمون های IELTS و TOEFL در هر چهار مهارت اصلی نیز آشنا باشید.

یکی از تکنیک های پر کاربرد برای کسب امتیاز بالا در دو مهارت Speaking و Writing استفاده از گرامرهای پیچیده است. شاید به نظرتان تنها استفاده ازفعل ها با زمان های مناسب مثل ماضی بعید، ماضی نقلی و ... و یا جملات شرطی کافی باشد، اما اینطور نیست. گرامرهایی پیچیده تر از این وجود دارد که شاید در محاوره عادی مردم بومی کشورهای انگلستان و آمریکا نیز استفاده نشود، اما برای کسب نمرات بالا در آزمون های IELTS و TOEFL به شما کمک می کند.

یکی از پر کاربردترین گرامرهایی که در این آموزش به طور کلی بحث خواهد شد استفاده از Adjective clause  و Verbal adjective phrase و one-word verbal adjective است. با ارائه ی مثال های متنوع و پر کاربردی که در این آموزش ارائه می شود نه تنها  این گرامر را یاد میگیرید بلکه می توانید به راحتی در جملات متعددی از آن استفاده کنید.

گرامر دیگری که به بالا بردن امتیاز شما در آزمون خیلی کمک می کند استفاده از Inversion است که در شرایط مختلف و حالت های مختلف توضیح داده می شود،  مثل زمانی که جملات با کلمات منفی شروع می شود، حالت های مختلف جملات شرطی ، استفاده از inversion در جملات مجهول و موارد دیگر.

برای مشاهده آموزش به صورت کاملا رایگان روی دانلود آموزش کلیک نمایید.


0 تومان
رایگان