لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

جست و جو بر اساس دسته بندی

نتایج برای : بازی سازی

آموزش ساخت بازی کامپیوتری و موبایل - فیلم آموزش بازی سازی

فرصت شغلی مناسب با آموزش ساخت بازی 

بازی با گوشی یک سرگرمی هیجان انگیز و در دسترس است.  بزی های جذاب که به آسانی در گوشی ها قابل نصب است. این ویژگی باعث شده است که کاربران زیادی بیش از یک بازی در گوشی خود نصب کنند. در این میان کاربران ایرانی نیز به بازی های الکترونیکی و اندروید علاقه زیادی دارند. صنعت بازی های کامپیوتری و اندرویدی صنعتی جدید و پولساز است که در سال های آینده به سودآورترین صنعت تبدیل خواهد شد. جایگاه و پست های شغلی مختلفی در صنعت بازی سازی وجود دارد که یکی از مهم ترین آن ها برنامه نویسی است. بنابراین اگر به ساخت بازی علاقه دارید و یا به دنبال ساخت بازی با ایده های خلاقانه هستید و اگر از همه مهم تر به دنبال کسب درآمد هستید با آموزش کاربردی ساخت بازی در موبایل و کامپیوتر و با استفاده از بهترین برنامه های ساخت بازی می تواند وارد دنیای کاری پرسود و جذاب باشید.

برای ساخت بازی و پیاده سازی آن از صفر شروع کنید!

بیش از 90 درصد افرادی که می خواهند وارد دنیای ساخت بازی شوند نمی دانند برای شروع باید از کجا شروع کنند! جواب ما به سوال شما این است که برای شروع  از دوره های آموزشی ساده و جذاب ساخت بازی در کامپیوتر استفاده کنید. استفاده از مجموعه آموزش های ساخت بازی(کامپیوتری و موبایل) که آموزشی کاربردی و جذاب هستند، می تواند انتخاب هوشمندانه ای برای شما باشد. استفاده از بهترین دوره تصویری بازی سازی می تواند به شما کمک کند تا راحت تر از آنچه فکر می کنید به ساخت بازی های مورد علاقه تان مسلط شوید. با استفاده از آموزش های کاربردی از جمله آموزش ساخت بازی و پیاده سازی در کافه بازار و یا ویدیوهای آموزشی ساخت بازی در گوشی اندرویدی برای اندروید می توانید با ساخت بازی و پیاده سازی در کافه بازار، به یک درآمد عالی و پرمنفعت برسید. 

یک نکته مهم و اساسی که وبسایت هوشمندان به آن توجه کرده است، ساخت فیلم های آموزشی و جذاب آموزش طراحی بازی با استفاده از موتور یونیتی است. شما با این انتخاب هوشمندانه می توانید با استفاده از موتور بازی سازی یونیتی، یک بازی جذاب طراحی کنید.