لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

جست و جو بر اساس دسته بندی

نتایج برای : هوش مصنوعی و یادگیری عمیق

آموزش حرفه ای هوش مصنوعی و یادگیری عمیق (Deep Learning)

هوش مصنوعی یک سازه پیچیده اما جذاب!

به قول اندرو انگ، "هوش مصنوعی کاری معادل الکتریسیته رو انجام می دهد. به زبان ساده یعنی همان طور که در گذشته، الکتریسیته توانست  صنعت و به طور کلی دنیا را دگرگون کند، هوش مصنوعی نیز دنیای ما را به سمت شگفتی ها تغییر داد. تغییرات جهان در آینده با کمک این سازه قدرتمند، سرعت بیشتری می گیرد. هوش مصنوعی یک محرک اساسی و مهم برای فناوری های جدید است. در دنیای امروز اتومبیل های خودران Tesla و BMW، برنامه های هوشمند پیش بینی بورس، گوگل،گوشی های موبایل و از همه جذاب تر، دنیای متاورس و ربات های جذاب شرکت Boston dynamics و یا شرکت های سازنده بازی های کامپیوتری با جدیت و با سرعت به دنبال گسترش هوش مصنوعی و ایجاد یک تحول و یا انقلاب عظیم در حوزه تکنولوژی و فناوری های نوظهور هستند. اگر در دنیای امروز به دنبال پیشرفت شغلی و به دست آوردن یک درآمد شگفت انگیز هستید به مهارتی جدید نیاز دارید. بنابراین با درک مطالبی عمیق از هوش مصنوعی می توانید به راحتی پاسخ سوالات ذهن خود را پاسخ دهید. اگر در مباحث اصلی و بنیادی هوش مصنوعی درک عمیقی پیدا نکنید، نمی توانید به راحتی مهارت کافی را در این حوزه کسب کنید. شما در ابتدای امر ریشه و نکات  مهم را یاد می گیرید، سپس با کمک کتابخانه های محبوب هوش مصنوعی از جمله  tensorflow و keras می توانید این سازه شگفت انگیز را رمزیابی کنید. به دنیای ناشناحته هوش مصنوعی قدم می گذارید و به راحتی به سوالات و چالش های پیش روی این سازه پاسخ می دهید. دوره یادگیری عمیق اندرو انگ، یک درک عمیق از دنیای هوش مصنوعی به شما می دهد. این دوره پیش شرط مهمی برای ورود به دنیای زیبا و جذاب هوش مصنوعی است!

  یادگیری عمیق، یک تکنیک منحصر به فرد در هوش مصنوعی

 دیپ لرنینگ یک واژه ساده اما پر کاربرد در دنیای پر فراز و نشیب هوش مصنوعی است. یادگیری عمیق درباره ساخت کامپیوترهایی با ویژگی مدل سازی نحوه تفکر انسان است. بنابراین آموزش هوش مصنوعی به آموزش یادگیری عمیق وابسته است. با توجه به اهمیت این امر، افراد به دنبال انتخاب بهترین پکیج کامل هوش مصنوعی و یادگیر عمیق هستند تا با یک انتخاب آگاهانه در کمترین زمان ممکن و با پرداخت هزینه ای معقول، یک امنیت شغلی برای خود ایجاد کنند و از همه مهمتر، درآمد خود را نیز افزایش دهند. 

برنامه نویسی هوش مصنوعی با پایتون، یک آموزش بروز، یک انتخاب هوشمندانه!

ممکن است برنامه نویسان مبتدی و یا علاقه مندان به این حوزه از خود بپرسند چرا پایتون؟ پاسخ ما روشن است، پایتون با داشتن کتابخانه های فوق العاده از جمله  numpy، tensorflow ، keras بهترین، قویترین و محبوبترین گزینه برای این کار است. همچنین، پایتون در حال رشد است که این خود یک ویژگی مهم و حیاتی برای رسیدن به موفقیت در حوزه تکنوژی و توسعه آن است. 

از ویژگی های مجموعه آموزش های یادگیری عمیق در سایت هوشمندان کامل بودن آن است. یک پکیج کامل که تمامی مباحث را پوشش داده است  و در صورت نیاز، مطالب و مثال هایی فراتر از مرجع اصلی را ذکر کرده است تا شما با استفاده از یک آموزش تصویری deep learning استثنایی، مهارت کسب کنید. همچنین در پکیج کامل هوش مصنوعی و یادگیری عمیق، حل تمام تمرینات در قالب ویدیوهای آموزشی در انتهای هر دوره، در اختیار شما قرار می گیرد. با مشاهده مجموعه آموزش های هوش مصنوعی و دیپ لرنینگ می توانید به جای پرداخت 37 پوند (معادل حدود یک و نیم میلیون تومان در ماه) تمام مطالب و تمرینات را با قیمتی پایین تر بیاموزید. 

ویژگی های دوره های آموزش های یادگیری عمیق

  • پروژه محور همراه با مثال های عملی و کاربردی
  • آموزش آنلاین و تصویری
  • سرفصل های طبقه بندی شده
  • امکان آپدیت دوره
  • پشتیبانی و پاسخ به سوالات شما
  • مقرون به صرفه