لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

جست و جو بر اساس دسته بندی

نتایج برای : برنامه نویسی WordPress

آموزش آنلاین وردپرس - چندین فیلم رایگان کدنویسی Wordpress

با آموزش wordpress یک مهارت استثنایی را یاد بگیرید! 

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که طراحی و ساخت سایت می تواند یک شغل پولساز و جذاب برای شما باشد؟ و یا اینکه بهتر است برای ساخت و طراحی سایت از کدام سیستم مدیریت محتوا استفاده کنیم؟

برای افرادی که به ساخت و طراحی سایت و یا وبلاگ علاقه دارند، آموزش طراحی سایت با وردپرس می تواند یک انتخاب هوشمندانه و در عین حال کاربردی برای آن ها باشد. انعطاف بالای سیستم مدیریتی وردپرس، آن را به یک سیستم محبوب در میان طراحان و برنامه نویسان تبدیل کرده است. وردپرس نرم افزاری رایگان و متن باز است و به جرات می توان گفت جز نرم افزارهای دوست داشتنی و جذاب قرار گرفته است. این نرم افزار محبوب، یک نرم افزار همه فن حریف است، بنابراین آموزش وردپرس  می تواند به شما در به دست آوردن شغلی مناسب و پولساز کمک زیادی کند. همچنین می توانید با گذراندن دوره های آموزش طراحی قالب سایت با وردپرس و آموزش کدنویسی وردپرس، ایده های خلاقانه در ذهنتان را در طراحی سایت و یا وبلاگ خود پیاده کنید. 

در همین راستا، وبسایت هوشمندان با توجه به نیاز امروز در بازار کار تصمیم به تهیه و ساخت آموزش wordpress گرفته تا با استفاده از ویدیوهای تصویری رایگان و همچنین آموزش گام به گام وردپرس به شما کمک کند تا مهارت خود را افزایش دهید. همچنین در ادامه به آموزش آنلاین و تصویری آموزش طراحی قالب با وردپرس، قدم به قدم شما را به حرفه ای شدن و کسب یک شغل پردآمد همراهی می کند. استفاده از آموزش های ویدیویی، آنلاین و پروژه محور آموزش وردپرس حرفه ای در وبسایت هوشمندان یک انتخاب هوشمندانه برای آینده شما است.