لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

جست و جو بر اساس دسته بندی

نتایج برای : هوش تجاری

آموزش هوش تجاری و یادگیری ماشین - بالای ۱۰ ساعت فیلم رایگان

چرا کسب و کارها برای رسیدن به موفقیت به BI نیاز دارند؟

اطلاع درست و کامل از میزان سود و زیان های یک شرکت می تواند به موفقیت آن کمک زیادی کند. بیزنسی می تواند در این دنیای تجارت داوم بیاورد که به دقت به تجزیه و تحلیل داده های موجود بپردازند، نقص ها و کمبودها را پیش بینی کنند، مسیر درستی را برای مدیران شرکت ترسیم کنند، بر اساس علم داده پیش بینی کنند و به یک استراتژی هوشمندانه برسند. یک تحلیل گر هوش تجاری یک مشاور تمام عیار است که می تواند راهکارهای مالی مناسبی پیش روی مدیران و صاحبان کسب و کار قرار دهد و با داده کاوی بتواند یک گزارش مالی از سود و زیان در گذشته و آینده شرکت به دست می آورد که همین امر باعث پیشرفت شرکت می شود و از سقوط آن جلوگیری می کند. همچنین فناوری ها و نرم افزارهای بسیار دقیق و پیشرفته هوش تجاری، برای تجزیه و تحلیل داده ها به کمک تحلیل گران آمده تا اطلاعات و گزارش های بسیار دقیق و قابل فهمی را تهیه کند تا استراتژی های آینده شرکت را به گونه ای ترسیم کنند تا به سود بیشتر برسند و بتوانند رقبای خود را پشت سر بگذارند. همچنین با پیاده سازی هوش تجاری می توان در مجمع سالانه، گزارش های علمی و معتبری در اختیار سهامداران و سرمایه گذاران قرار داد.  با توجه به اهمیت BI در تجارت، فرصت های شغلی بیشماری پیش روی افرادی قرار می گیرد که به نرم افزارهای هوش تجاری تسلط دارند و می توانند به عنوان تحلیل گر هوش هیجانی و با استفاده از تکینک های مهم هوش تجاری در شرکت های بزرگ، موقعیت شغلی عالی با درآمد بالا را تجربه کنند. 

چرا آموزش هوش تجاری مهم است؟

سوالی که ذهنم را سال ها درگیر کرده این است که اگر من در گذشته زندگی می کردم باز هم یک تحلیل گر داده در هوش تجاری می شدم؟ باید صادقانه بگویم جوابم منفی است! درست است که حرفه ای شدن در هر زمینه ای به تلاش، جدیت و علاقه فرد بستگی دارد، اما از نظر من و بسیاری از تحلیل گران داده ها در هوش تجاری و همچنین افراد فعال در زمینه BI، بدون استفاده از  تکینیک ها و اصول هوش تجاری باید زمان زیادی از عمر خود را صرف نوشتن داده ها، کشیدن نمودارها بر روی برگه ها،  تفسیر نمودارها و نتایج حاصل از آن ها کرد. هنگامی که فرایند شغلی با گذشت زمان پیچیده می شود، رقابتی نفس گیر میان صاحبان کسب و کارها ایجاد می شود، بنابراین باید از تمام ظرفیت های علمی در زمینه شغلی خود استفاده کرد و به زبان ساده تر باید حرفه ای تر عمل کرد. بنابراین باید با مهم ترین تکنیک های هوش تجاری آشنا شد. به نرم افزارهای آن مسلط شد و از آن استفاده کرد. 

با آموزش نرم افزارهای هوش تجاری رقبای خود را پشت سر بگذارید!

 شایان ذکر است که یادگیری نرم افزارهای هوش تجاری و machine learning می تواند به شما کمک کند تا به صورت حرفه ای به تجسم داده ها و تصویر سازی آن ها بپردازید. همچنین می توانید با تجزیه و تحلیل عمیق تر و علمی تر،  یک گزارش عمقی و مفهومی را به مدیر خود ارائه دهید تا در اتخاذ تصمیم های مهم و کاربردی سهم ویژه ای داشته باشید. با آموزش آنلاین هوش تجاری و همچنین یادگیری ماشین می توانید با مهارت و به دنبال آن با اعتماد به نفس بیشتری به تحلیل داده ها در هوش تجاری بپردازید و از همه مهم تر، درآمد خود را نیز افزایش دهید. اگر دوره های رایگان هوش تجاری را مشاهده کنید متوجه خواهید شد علاوه بر این که پکیج آموزش هوش تجاری یک آموزش پروژه محور است، در آموزش، از مثال های متنوعی از پروژه های شرکت های مختلف نیز استفاده شده است. دوره های آموزش هوش تجاری و یادگیری ماشین، برگرفته از تجربیات واقعی در دنیای کار است، بنابراین مجموعه آموزش ویدیویی BI به شما این فرصت را می دهد خود را در موقعیت های واقعی کسب و کار تجسم کنید.

 

ویژگی های دوره های آموزش هوش تجاری 

  • آموزش صفر تا صد با زبانی ساده
  • پروژه محور همراه با مثال های عملی و کاربردی
  • آموزش آنلاین و تصویری
  • سرفصل های طبقه بندی شده
  • امکان آپدیت دوره
  • پشتیبانی و پاسخ به سوالات شما
  • مقرون به صرفه