لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

اطلاعات ویدیوی آموزشی

آموزش ویدیویی نرم افزار DIALux evo

چرا نرم افزار دیالوکس اوو به یک نرم افزار مهم و کاربردی تبدیل شده است؟

امروزه با گرم شدن کره زمین، کمبود منابع آبی و گسترش آلودگی هوا استفاده از راه های نوین و علمی، برای مصرف بهینه سوخت و انرژی، اهمیت زیادی پیدا کرده است. نرم افزار محاسباتی دیالوکس اوو نیز یکی از قدرتمندترین، مهم ترین و به صرفه ترین است. نرم افزاری که توسط یک شرکت آلمانی ساخته شده تا به شما کمک کند به آسانی شدت روشنایی، درخشندگی سطوح و همچنین میزان مصرف انرژی را محاسبه کنید. همچنین کار با این نرم افزار به طراحان کمک می کند که با چیدمان درست لامپ ها و همچنین محاسبه توان مصرفی آن ها بر اساس استانداردهای روز دنیا روشنایی و نور با کیفیتی را برای ساختمان ها طراحی کنند. طراحی اتاق ها و محوطه، رنگ دیوار، جنس دیوار، ارتفاع سقف و نوع مصالح را وارد پروژه کرد و با انجام محاسبات دقیق یک طراحی بی نقص را انجام داد. با توجه به توانایی و کاربرد بسیار بالای این نرم افزار، آموزش دیالوکس اوو dialux evo می تواند یک سرمایه گذاری مطمئن برای آینده شغلی شما باشد.   

با آموزش صفر تا صد دیالوکس evo در نورپردازی حرفه ای شوید!

در نسخه جدید نرم‌افزار DIALux evo شما می توانید کل ساختمان را به صورت یک جا و با طراحی گرافیکی بسیار بالا طراحی کنید و از امکانات گرافیکی بسیار بالایی بهرمند شوید. پس از فراگیری دیالوکس نسخه 4، علاقه مندان می توانند تجربه کار با دیالوکس EVO را نیز داشته باشند. با استفاده از آموزش طراحی و روشنایی محیط ها با استفاده از dialux evo می توانید تجربه یک نورپردازی و طراحی روشنایی دلپذیر را تجربه کنید. این نرم افزار رایگان می تواند نورپردازی دقیق و کاملی را براساس علم روز به شما ارائه دهد. طراحی نورپردازی با dialux evo به شما کمک می کند تا با استفاده از یک نرم افزار بصری، شبیه سازی جلوه های نور را به صورت کاملا واقعی و تعاملی انجام دهید. همچنین در دوره آموزش دیالوکس (dialux evo) در وبسایت هوشمندان سعی شده که به دور از ابهامات و با ساده ترین حالت ممکن، این نرم افزار را به شما عزیزان معرفی کنیم و قسمت های مختلف آن را به شما کاربران، ارائه نمائیم.

مسلما داشتن دانش روشنایی و قسمت های قبلی که در مورد نرم افزار دیالوکس 4 توضیح داده ایم در اینجا راه گشا خواهد بود اما آن دسته از عزیزانی که دانش پیش فرض روشنایی را دارند، می توانند مستقیما از دوره آموزشی ساده دیالوکس(dialux evo) برای طراحی، محاسبات فنی و نورپردازی فضاها به صورت ویدیو، استفاده کنند.

در این دوره قسمت های مختلف نرم افزار توضیح داده خواهد شد:

الف) قسمت Construction

ب) قسمت Light

ج) قسمت Calculation objects

د) قسمت Documentation

مسلما در انتهای فیلم Dialux evo که برای طراحی روشنایی نورپردازی تهیه شده است، نکات ارزنده ای در استفاده از نرم افزار را فرا می گیرید که شما را در ادامه کار بیش از پیش مسلط خواهد کرد.


1) توضیح قسمت Construction

معرفی تب های زیر:

Plans 

Site

Storey

Apertures

Spaces

Room elements

و...

2) توضیح قسمت Light

معرفی تب های زیر:

Luminaire

Lamps

Filter

Light scene

و....

3) توضیح قسمت Calculation objects

معرفی تب های زیر:

Calculation surfaces

Work area

و...

4) توضیح قسمت Documentation

گرفتن خروجی های مختلف از نرم افزار