لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

اطلاعات ویدیوی آموزشی

آموزش مقدماتی تا حرفه ای سئو (SEO)

سئو (SEO) چیست؟

کلمه سئو SEO برگرفته از Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است و شامل قوانین و تکنیک هایی می باشد که به ما کمک می کند  سایت خودمان را در بین موتور های جست و جو که در ایران بهترین و پر استفاده ترین آنها گوگل می باشد محبوب کنیم.

و در واقع با اینکار تمامی کسانی که به خدمات و یا محصولات ما نیاز دارند از طریق موتور های جست و جو ما را پیدا خواهند کرد و به ما معرفی می شوند.

روزانه میلیون ها کاربر از موتور های جست و جو برای پیدا کردن پاسخ سوالات و یا نیاز های خود استفاده میکنند، پس اگر شما وب سایت و یا وبلاگی دارید که آن را به موتور های جست و جو معرفی نکرده اید و یا برای بهینه سازی آن اقدامی نکرده اید، سایت شما هیچ بازدهی نخواهد داشت و در دنیای اینترنت هیچ کس شما را پیدا نخواهد کرد.

به دلیل اینکه سئو (SEO) یک امر زمان بر می باشد و تکنیک های آن توسط موتور های جست و جو در حال تغییر می باشد تصمیم گرفتیم که برای کاربران وب سایت هوشمندان آموزشی تهیه نماییم که اگر حتی برنامه نویس نباشند و مالک و یا ادمین یک وب سایت هستند بتوانند از 80 درصد مطالب استفاده نمایید و وب سایت خود را در بین موتور های جست و جو محبوب نمایند.

در این آموزش سعی شده تمامی تکنیک های سئو در گوگل آموزش داده شود، ولی بدیهی است اگر شما نیز در این آموزش پیشنهاد و یا نکته ای در نظر دارید، در بخش پرسش و پاسخ با ما در میان بگذارید و تا تکمیل شدن این آموزش ما را یاری نمایید.

آموزش سئو به صورت فصلی در وب سایت هوشمندان قرار خواهد گرفت و به این صورت می باشد که اگر شما به تمامی فصل ها نیاز نداشته باشید می توانید فصل مورد نظر خود را انتخاب و دانلود نمایید. این مجموعه پکیج کاملی از آموزش های زیر است که با قیمتی مناسب تر در اختیار شما قرار گرفته است.

فصل اول - نکات مهم سئو که هر مالک یا مدیر وب سایت باید بداند (رایگان)

فصل دوم - ساخت متا تگ توضیحات و کلمات کلیدی داینامیک در Asp.Net MVC  (رایگان)

فصل سوم - فیلم آموزشی ساخت سایت مپ داینامیک (Auto Sitemap) در Asp.Net MVC 

فصل چهارم - آموزش Google Search Console (کنسول جست و جوی گوگل) برای سئو 


تعریف سئو (SEO)

چگونه یک دامین خوب انتخاب کنیم

DNS چیست و چگونه آنها را تغییر دهیم

انواع موتور های جست و جو و اهمیت هر کدام از آنها

ثبت و معرفی وب سایت در تمامی موتور های جست و جوی پر کاربرد

معرفی Search Console گوگل برای انجام سئو

Sitemap چیست و از چه اهمیتی برخوردار است و چگونه بدون دانش برنامه نویسی سایت مپ بسازیم

ساخت متا تگ توضیحات و کلمات کلیدی داینامیک در Asp.Net MVC

آموزش ساخت سایت مپ داینامیک (Auto Sitemap) در Asp.Net MVC

آموزش تمام ابزار های Google Search Console