لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

اطلاعات ویدیوی آموزشی

آموزش های مرتبط

آموزش ساخت بازی آمیرزا- آموزش بازی با کلمات

یک شروع ساده اما موثر با آموزش ساخت بازی های کلماتی!

 یکی از بازی های پرطرفدار در ایران بازی حدس کلمات آمیرزا است. در این بازی سرگرم کننده شما به حدس کلمات می پردازید و ذهن خود را به چالش می کشید. حدس کلمات می تواند باعث افزایش تمرکز، تقویت ذهن و فعال کردن مغز می شود. این بازی شروع ساده ای دارد اما مرحله به مرحله شما را با چالش های جدیدی رو به رو می کند. حال که این بازی یک بازی پرطرفدار و مشهور میان کاربران ایرانی است، آموزش ساخت بازی حدس کلمه مشابه آمیرزا می تواند آموزشی جالب، مفرح و در عین حال کاربردی باشد. شروع آموزش ساخت بازی از یک بازی ایرانی و معروف ممکن است شما را به ساخت بازی های دیگر، نیز تشویق کند. حال این سوال پیش می آید که بازی سازی خود را با کدام موتور بازی سازی در جهان شروع کنیم؟ پاسخ ما با شما این است: موتور بازی سازی یونیتی! اگر این سوال نیز در ذهن شما است که چرا یونیتی؟ بهتر است بدانید که موتور بازی سازی یونیتی یکی از محبوب ترین موتور بازی سازی در جهان است. یک موتور بازی چند سکویی که به راحتی می توانید به کمک این موتور بازی ساز به ساخت و توسعه بازی های ویدیویی، کنسول ها و همچنین موبایل بپردازید. تجربه طراحی های شگفت انگیز و منحصر به فرد را می توانید در موتور بازی سازی یونیتی تجربه کنید. آموزش ساخت بازی آمیرزا با موتور یونیتی می تواند یک آموزش هیجان انگیز و در عین حال سرگرم کننده برای شما باشد. حتی افراد حرفه ای نیز از موتور بازی سازی یونیتی استفاده می کنند و این نشان از محبوبیت این موتور بازی دارد. آموزش ساخت بازی کلمات در موتور بازی سازی یونیتی یک فرصت ویژه برای افراد مبتدی و علاقه مند به ساخت بازی است. 

آموزش ساخت بازی کلمه در وبسایت هوشمندان یک آموزش ساده اما جذاب!

بازی آمیرزا یک بازی پر طرفدار است که بیش از 1 میلیون بار در کافه بازار توسط کاربران ایرانی نصب شده است. با توجه به این محبوبیت، وبسایت هوشمندان با تولید و تهیه فیلم آموزش کامل ساخت بازی حدس کلمات سیستماتیک به زبانی ساده، روان و کم هزینه، در حوزه ساخت بازی های کامپیوتری حرفی برای گفتن دارد. در این آموزش با موتور قدرتمند بازی سازی یونیتی می آموزیم که چگونه یک کلاس برای ساخت حروف وکلمات طراحی کنیم و همچنین چگونه با استفاده از برنامه نویسی پویا یک بازی جذاب با مراحل نامحدود بسازیم . همچنین در آموزش ساخت بازی کلمات در موتور بازی سازی یونیتی، با استفاده از دستورات php می توانید به راحتی، رقابتی هیجان انگیز و آنلاین ایجاد کنید و در انتها با آموزش پرداخت درون برنامه ای و انتشار آن در بازار آشنا می شوید. با توجه به محبوبیت این بازی میان کاربران ایرانی، بازی های زیادی مشابه آن ساخته شده است که این ویژگی به شما کمک می کند که با آموزش ساخت بازی حدس کلمه مشابه بازی آمیرزا با موتور یونیتی، به راحتی یک بازی مشابه ی آن را طراحی کنید.

در این آموزش، شما باید با استفاده از حروفی که به شما نمایش داده می‌شود شروع به ساخت کلمات کنید و سپس مراحل بازی را به پایان برسانید. در این بازی برای گذر از هر مرحله باید جدول های کلماتی که این بازی در اختیار شما قرار می‌دهد، با استفاده از حروف پیشنهادی تکمیل کنید. در پایان هر مجموعه حرفی که با آن کلمه ساخته‌اید به شما تعدادی سکه اختصاص می‌دهد که با استفاده از آن ها می‌توانید از قابلیت راهنمای بازی استفاده کنید.  امکان جا به جایی کلمات نیز در این آموزش لحاظ شده است. با استفاده از بهترین آموزش ساخت بازی های کلماتی مشابه آمیرزا در موتور بازی سازی یونیتی به صورت ویدیو می توانید ایده ی بازی سبک کلماتیک خود را به راحتی پیاده کنید و از آن لذت ببرید و قدم در دنیای طراحی و ساخت بازی های مهیج کامپیوتری بگذارید.

 

 


1-نصب یونیتی و پکیج های مورد نیاز

2-ساخت یک پروژه دو بعدی 

3-معرفی محیط یونیتی 

4- معرفی یو آی  و طراحی یو آی مورد نیاز بازی 

5- تعریف کلاس برای ساخت کلمات چند حرفی  و ایجاد مربع ها به صورت اتوماتیک به تعداد حروف 

6-ادامه ایجاد مربع ها و تنظیم مربع ها در صحفه و قرار دادن حروف موجود در کلاس در مربع ها 

7- تست و بررسی کلمات با لمس حروف  پشت سر هم و پیدا شدن کلمات هر ردیف و پکیج فارسی نویسی

8- کشیدن خط بین حروف  و پیام انیمیشنی مناسب کلمات تکراری پیدا شده

9- کلمات اضافی و راهنمای کلمات به ازای سکه کمکی

10- جابه جایی کلمات و ایجاد انیمیشن قوری برای کلمات اضافی

11- ایجاد مراحل مختلف و باز شدن مراحل بعدی 

12-رفع خطای فصل قبل و تکمیل کردن 

13 - نصب xamp و ساخت دیتابیس و ساخت جداول مورد نیاز در دیتابیس

14- نمایش اطلاعات کاربران با php

15- نمایش اطلاعات کاربران در یونیتی

16-فرم ورود کاربر و لاگین شدن کاربر به بازی

17- ساخت فرم و عضویت کاربر در یونیتی و نمایش کاربران عضو برتر در یونیتی

18- خروجی بازی اندروید و انتشار در بازار و خرید سکه (پرداخت درون برنامه ای بازار) و انتشار نهایی در بازار