لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

اطلاعات ویدیوی آموزشی

آموزش رایگان طراحی برداری با نرم افزار Macromedia Freehand MX

 نرم افزار Macromedia Freehand چیست؟


نرم افزار Macromedia Freehand از شرکت معروف ادوبی می باشد که بصورت برداری ( کیفیت بالا و حجم پایین ) می توانید انواع لوگوها ، کارت های ویزیت و یا پوسترهای تبلیغاتی را طراحی کنید.

قابلیت های نرم افزار Macromedia Freehand:

این نرم افزار دارای ابزار های انتخابی بسیار قوی برای به تصویر کشیدن و طراحی، در اختیار کاربران قرار می دهد، همچنین  امکان ارائه و بروز خلاقیت و تصورات ذهنی را  برای آنها فراهم میاورد. ویرایش های بسیط، طرح بندی ها، کاربرد های انتشار و ...، یک خط مشی و جریان کاری باز را برای یک طراحی چند منظوره آماده میسازد.

به دلیل وجود ابزار های با انعطاف بالا برای دسته بندی پروژه ها و اضافه کردن فعالیت ها و ایجاد فایل های swf، این برنامه به عنوان بهترین ابزار برای آشکار سازی و توسعه طرح اولیه شناخته شده است. این نرم افزار بیشتر فایل های مهندسی و گرافیکی در قالب فایل ورودی DXF ، AI ، CDR ، Bmp ، TIFF ، SWF ، PSD ، PDF ، PNG را پشتیبانی مینماید.

با استفده از نرم افزار Macromedia Freehand چه کارهایی می توان انجام داد؟

با استفاده از Macromedia FreeHand MX می توانید طراحی کارت پستال، کارت ویزیت، پوستر، بروشور، تراکت، جلد کتاب و ... را به صورت کاملا حرفه ای انجام دهید. در ضمن بهترین ابزار ورودی برای فلش است و نهایتا می توانید فایلتان را به فرمت swf ذخیره کنید.

با ما همراه باشید با آموزش نرم افزار Macromedia Freehand از وب سایت هوشمندان


0 تومان
رایگان