لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

وب سازمانی مثالی از شرکت پایونیر

آشنایی مختصر با  شرکت پایونیر

پایونیر شرکتی بزرگ و بین المللی در صنعت نفت وگاز است. این شرکت به ابزارهای فناوری اطلاعات برای افزایش کارایی فرایندهای کسب وکار، خودکار سازی جریان کار و بهبود ارتباطات داخلی و ارتباطات با شرکای تجاری خود نیاز داشت. همچنین شرکت به زیر ساخت فناوری اطلاعات که به صورت پایه ای برای ساخت برنامه های وب سازمانی شرکت عمل کند، نیاز داشت.

کارکنان به سیستمی نیاز داشتند که به آنها قدرت همکاری داده و دیدی به روز از فعالیت های مالی و تولیدی شرکت ارائه دهد. شرکت بسته نرم افزاری جامعی با نام Enterprise Web، (محصول شرکت پلام تری) را انتخاب کرد. این بسته شامل یک درگاه سازمانی، یک سرور محتوا و یک سرور همکاری بود. بسته مزبور نیازمندی های مورد نظر را برآورده ساخت و به مدیریت بهتر اکتشاف نفت و فرایندهای استخراج کمک کرد. کلیه این قابلیت ها به بهره وری و سود آوری بیشتر منجر شد.

سیستم موجود در شرکت پایونیر

درگاه تغییراتی بنیادی در روش کار پایونیر، از امکان همکاری کارکنان راه دور در تحلیل داده ها گرفته تا ایجاد توانایی نظارت بلادرنگ مدیران ارشد و کارکنان کلیدی بر حجم تولید حوزه های نفت و گاز، ایجاد کرد. سیستم جدید، دسترسی به اطلاعات را ساده می نمود که کارکنان پایونیر را از پیچیدگی سیستم ها رها می ساخت.

با استفاده از معمای باز می تواند برای یکپارچگی اطلاعات و کارکرد سیستم هایی که بر روی سرورهای متفاوت اجرا می شوند و به زبان های مختلف عمل می کنند، پایونیر به معمای باز خدمات وب پلام تری نیاز داشت. به علاوه فناوری ها، همکاری ارائه کرده و محیطی یکپارچه و تعاملی برای کاربران فراهم می آورند. کل هزینه مالکیتی که این پروژه در بر برداشت اندک بود. برنامه های وب سازمانی، برروی سرورهای متفاوتی میزبانی شده اما تحت یک چارچوب، مدیریت می گردند. آنها از سه جهت از برنامه های سنتی متمایزند، اول اینکه برنامه های وب سازمانی، داده ها و فرآیندهای موجود در سیستم های سازمانی گوناگون را با خدمات مشترک جدید تلفیق می کنند که موجب بازده دارایی بالاتری می شود. دوم اینکه برنامه های وب سازمانی به صورت پویا  هم بند شده و قابلیت های جدید را نیز به صورت پویا  منظور می نمایند که به سرعت بیشتر در حل مسائل کسب و کار منجر می شود. در نهایت، برنامه های وب سازمانی به منظور یکپارچه سازی یک محیط سازمانی طراحی شده اند که صرفه جویی حاصل از مقیاس بیشتری ایجاد می نماید. کاربران می توانند به آسانی در یک یا چند برنامه جستجو نمایند. خدمات وبی  که برای یک برنامه وب سازمانی توسعه یافته را می توان برای سایر برنامه ها نیز استفاده نمود. از جمله قابلیت های کارکردی ویژه برنامه های وب سازمان، می توان به توانایی باز کردن داده های پنهان درسیستم های پیچیده به همراه امکان نظارت بلادرنگ بر تولید از طریق داشبوردها، کسب دانش درمحیط های متحد وایجاد برنامه های کارت امتیاز متوازن اشاره نمود.

پایونیر شرکت پلام تری را به علت کارکردهای مذکور و نیز به خاطر موفقیت آن در سایر شرکت های صنعت نفت و گاز برگزید. پایونیر، نرم افزار مورد نظر را از این شرکت اجاره کرده است و براساس تعداد کاربران، هزینه ماهیانه پرداخت می کند.

داستان عجیب دو تریدر برتر تاریخ که شما را شوکه میکندبهترین از نظر کاربران
داستان عجیب دو تریدر برتر ...
چرا باید یک عکاس شویمآخرین پست
چرا باید یک عکاس شویم