لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

دوره آنلاین فتوشاپ Photoshop مقدماتی تا پیشرفته

دوره جامع و صفر تا صد فتوشاپ photoshop به صورت آنلاین - آموزش غیر حضوری فتوشاپ از مقدماتی تا پیشرفته با ارائه پروژه های فوق حرفه ای برای ورود به بازار کار

درباره مدرس

محسن معدنی

مهندس محسن معدنی

ایشان با 20 سال سابقه در امور طراحی، گرافیک ، تبلیغات، بازاریابی و روابط عمومی پروژه های متعددی را در مجموعه های بزرگ پیاد... + بیشتر

آموزش های مرتبط

دوره آنلاین فتوشاپ Photoshop مقدماتی تا پیشرفته

فتوشاپ، یک نرم افزار جذاب اما پولساز!

امروزه یادگیری نرم افزارهای کاربردی فقط برای شاغل شدن نیست، بلکه به یک نیاز مهم و حیاتی تبدیل شده است. معیار سواد و توانمندی افراد بر اساس مهارت آن ها به تکنولوژی های روز و دانش کافی به نرم افزارها است. دیگر تحصیلات دانشگاهی نمی تواند به تنهایی به شما کمک کند تا به اهداف خود در زمینه شغلی برسید. اهمیت این نرم افزارها حتی باعث شده بسیاری از افراد قبل از ورود به دانشگاه به دنبال کسب آن باشند تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند. یکی از این نرم افزارهای کاربردی فتوشاپ است. در گذشته از فتوشاپ برای ادیت و ویرایش عکس ها و فیلم ها استفاده می شد اما امروزه با توجه به رقابتی شدن کسب و کارها، نقش تیزرها و بروشورها در موفقیت مشاغل و ایجاد خلاقیت های شگفت انگیز در امور تبلیغات، از فتوشاپ یک ابر نرم افزار ساخته است. این ویژگی، افراد زیادی را به آموزش فتوشاپ وادار کرده است، بنابراین شیوه های مختلفی از آموزش آن در دسترس همه قرار گرفته است. یکی از این روش ها، آموزش آنلاین فتوشاپ است.  امروزه اهمیت مهارت آموزی به ویژه در نرم افزارها، باعث گستردگی کلاس ها و کورس های آموزشی با روش های مختلف شده که دوره های آنلاین در میان آن ها با توجه به ویژگی های مثبتی از جمله، صرفه جویی در زمان و مکان و یا از همه مهم تر قیمت به صرفه، در میان افراد محبوب شده است. با توجه به این شرایط وبسایت هوشمندان علاوه بر تهیه و تولید فیلم های آموزشی پروژه محور با زبانی ساده، اکنون به دنبال برگزاری دوره جامع فتوشاپ به صورت غیر حضوری است. این دوره با مجرب ترین اساتید در اختیار شما قرا می گیرد تا به راحتی مهارت خود را افزایش دهید. این وبسایت در نظر دارد که دوره های آنلاین خود را نیز همانند ویدیوهای آموزشی با کیفیت کامل و بدون هیچ کم و کاستی در اختیار شما قرار دهد تا با گذراندن دوره صفر تا صد فتوشاپ به صورت آنلاین دیگر نیازی به شرکت در دوره های پیشرفته تر را نداشته باشید. 

با آموزش آنلاین فتوشاپ از مقدماتی تا پیشرفته در وبسایت هوشمندان به یک مهارت استثنایی مسلط شوید! 

پیش از این روتوش عکس با فتوشاپ، کاربرد اساسی این نرم افزار بود که بیشتر عکاسان و یا افراد علاقه مند به عکاسی از آن استفاده می کردند. اما امروزه با تغییر شرایط بازار کار و رقابت گسترده در آن، استفاده از فتوشاپ در طراحی بنرها، بروشورها و حتی طراحی سایت به یک توانایی ارزشمند با چاشنی خلاقیت تبدیل شده است. طراحی بنرهای تبلیغاتی با فتوشاپ، یک فرصت شغلی با درآمد بالا است که این امر توانسته بسیاری از دانشجویان و افراد جویای کار را به سمت دوره آنلاین نرم افزار فتوشاپ سوق دهد. اگر به ویرایش عکس و طراحی لوگو با فتوشاپ علاقه دارید و یا کسب و کار شما به استفاده از نرم افزار فتوشاپ احتیاج دارد بهترین توصیه ما به شما، شرکت در دوره آنلاین فتوشاپ photoshop است که در زمانی کم و با شهریه بسیار مناسب می توانید به یک ادیتور حرفه ای و یا طراح لوگو موفق، تبدیل شوید. گستردگی این نرم افزار و همچنین کارایی آن باعث شده که بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به کشوری دیگر را دارند، نیز به دنبال شرکت در کلاس های فتوش شاپ آنلاین و یا حتی حضوری باشند. پس برای کسب مهارتی پولساز، جذاب و خارق العاده دیگر نیازی به پرداخت شهریه ی نجومی و یا اتلاف وقت خود ندارید زیرا به راحتی می توانید با آموزش غیرحضوری فتوشاپ در وبسایت هوشمندان، یک یادگیری لذت بخش اما پر ثمر را تجربه کنید!              


آشنایی کلی با محیط نرم افزار و توانایی شخصی سازی محیط کار.

معرفی کامل تمام ابزارهای انتخاب و دستورات مربوطه.

معرفی کامل ابزار براش و امکانات و تنظیمات مختلف نوك قلم ها.

معرفی کامل پنل لایه ها و امکانات و دستورات مربوط به آن.

معرفی کامل ابزارهای فتوشاپ ( جعبه ابزار ) .

معرفی کامل افکت ها و جلوه های تصویری .

معرفی کامل پنل ها و پنجره های مربوط به انتخاب رنگ هت ( رنگهای نخت و گرادیانت ).

شرح کامل فیلترها.

آموزش کامل تنظیمات و تغییرات رنگ ، نور و کنتراست روی تصاویر.

آموزش کامل مونتاژ و میکس تصاویر.

آموزش کامل رتوش و ادیت تصاویر.

اجرای پروژ های عملی در حین آموزش و مثالهای عینی

آموزش طراحی با فتوشاپ ( آگهی – پوستر – کاتالوگ و... ) با مثالهای عملی.

آموزش خروجی گرفتن برای چاپ ( افست – دیجیتال ).

معرفی سیستمهای چاپ و امکانات و توانایی های آنها .

آموزش تکنیکهای تصویر سازی و ساخت و ساز .

آموزش تنظیمات پیشرفته برای خروجی های چاپ ( افست و دیجیتال ).

 

لازم به ذکر است عناوین به صورت کلی بوده و هر کدام شامل بخش بندی های جزعی تر و دقیقتر میباشند. کل دوره به صورت مقدماتی 30 ساعت و پیشرفته 30 ساعت میباشد.( جمعا 60 ساعت )

 

ندارد