لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

دوره آموزشی پیشرفته plc های سری s7-300 و s7-400با نرم افزار simatic step 7 و شبیه سازی با نرم افزار factory io

بهترین دوره آموزش پیشرفته زبان برنامه نویسی plc به صورت آنلاین همراه با پروژه های صفر تا صد و کاربردی با نرم افزار simatic step و شبیه سازی با factory io

درباره مدرس

مهرداد سبزواری

مهندس مهرداد سبزواری

ایشان به عنوان کارشناس pm و جانشین سرپرست کارگاه تصفیه خانه فاضلاب شماره 1 شیراز از سال 89 تا کنون و کارشناس کنترل ابزار د... + بیشتر

آموزش های مرتبط

دوره آموزشی پیشرفته  plc های سری s7-300 و  s7-400با نرم افزار simatic step 7 و شبیه سازی با نرم افزار factory io

چرا یادگیری زبان برنامه نویسی plc سخت است! 

یادگیری زبان های برنامه نویسی به صورت پیشرفته سخت است اگر از ابتدا، مسیر خود را مشخص نکنید. درک اصول یک زبان برنامه نویسی از پایه، استفاده از ویدیوهای آموزشی وبسایت ها، کلاس های حضوری و همچنین کلاس های غیر حضوری می تواند مسیری راحت و هموار را برای شما ایجاد کند تا با خیالی راحت در  برنامه نویسی plc حرفه ای شوید. کامل ترین دوره برنامه نویسی plc می تواند در زمانی کم و با صرف هزینه ای معقول و با استفاده از مدرس مجرب به راحتی شما را به یک برنامه نویس حرفه ای تبدیل کند. آموزش زبان برنامه نویسی plc به زبانی ساده نه تنها به شما کمک می کند با صرف هزینه ای کم و در کوتاه ترین زمان ممکن یک برنامه نویس موفق و خبره شوید بلکه آینده شغلی تان را نیز درخشان می کند.  

دوره آنلاین پی ال سی در وبسایت هوشمندان مسیر آموزش را برای شما آسان می کند! 

 پیش از این وبسایت هوشمندان با تهیه و تولید فیلم های و ویدیوهای آموزشی با کیفیت در خدمت کاربران و علاقه مندان بود که تصمیم به تشکیل کلاس های غیر حضوری و آنلاین گرفت تا افراد در زمانی کم و با هزینه ای مناسب بتوانند از مدرسین مجرب در هر کجای کشور بهره مند شوند. یکی از این دوره های آنلاین که به صورت مقدماتی و پیشرفته برگزار می شود، آموزش plc است که آموزش روان و پروژه محور دوره صفر تا صد برنامه نویسی plc و مهندسی کنترل در وبسایت هوشمندان با مدرس مجرب و مسلط بر تدریس شما را به یادگیری علاقه مند می کند و باعث پیشرفت چشمگیر شما می شود. مهندسین برق می توانند با شرکت در دوره های آموزشی برنمه نویسی plc به زبان ساده و روان در حیطه کاری خود پیش از پیش موفق شوند و به یک فرد ارزشمند در کارخانه تبدیل شود و به دنبال آن مزایا و حقوق بیشتری را دریافت کند. در حالت عادی مهندسین برق در اموری به کمک مهندسین کنترل سیستم نیاز دارند اما اگر به برنامه نویسی PLC مسلط باشند، می توانند در زمانی کم و بدون هیچ کمکی برنامه ای را از ابتدا تا انتها پیاده سازی کنند. به بیان ساده تر با گذراندن دوره پی ال سی زیمنس می توانید در مهندسی کنترل سیستم حرفی برای گفتن داشته باشید. پکیج کامل برنامه نویسی plc با آموزشی روان و ساده توسط مدرس با تجربه می تواند از شما یک متخصص همه فن حریف در حوزه صنعت و اتوماسیون صنعتی بسازد. با استفاده از مجموعه plc و کسب مهارت کافی در آن می توانید، صاحب یک رزومه قوی شوید تا حتی در کشورهای دیگر نیز به راحتی صاحب شغلی مناسب با حقوق بسیار بالا شوید.

با گذراندن مجموعه برنامه نویسی plc می توانید:

 به راحتی می توانید به برنامه نویسی و کار با سیگنال آنالوگ بپردازید و همچنین توانایی نوشتن برنامه نویسی خطی و ساختاریافته را پیدا می کنید. سپس برنامه نویسی و راه اندازی plc برای شما امکان پذیر می شود. حتی به راحتی می توانید با گذراندن دوره آنلاین پی ال سی پیشرفته، به شبیه سازی کنترل مخزن با factory io و کنترل سطح مخزن با pid بپردازید. این دوره آنلاین به صورت پروژه محور در اختیار شما قرا می گیرد تا با هزینه ای بسیار مناسب و در زمانی محدود از شما یک برنامه نویس موفق یه به قول معروف یک plc man متبحر بسازد!


نصب و پیکره بندی سری400
برنامه نویسی و کار با سیگنال انالوگ
کار با udt و data block
برنامه نویسی و کار با fc و fb
برنامه نویسی خطی 
برنامه نویسی ساختار یافته
انواع متغییر در step7
مقتیسه fcو fb
نحوه کار با fc
نحوه کار با fb
آشنایی با sfb و sfc
وظایف sfcو sfb
توقف cpu با sfc 46
تاخیر در پردازش با sfc47
آشنایی با کانترهای  iec
آشنایی با تایمرهای iec
انتخاب کارت ها
برنامه نویسی و راه اندازی plc
انواع راه اندازی
انواع ob های راه اندازی
برنامه نویسی وقفه ها در plc
اولویت بندی وقفه ها
کنترل Pid
کنترل حلقه باز و بسته 
کنترل پله ای 
کنترل پیوسته 
عیب یابی در plc 
ابزار های بررسی و اصلاح و مقایسه برنلمه 
نحوه تغییر ورژن cpu
کنترل سطح مخزن با pid
شبیه سازی کنترل مخزن با  factory io