آموزش نرم افزار Tableau به زبان فارسی

آموزش نرم افزار هوش تجاری Tableau

 

نرم افزار Tableau یکی از قدرتمند ترین نرم افزارهای هوش تجاری  برای تصویر سازی اطلاعات است و این قابلیت را به کاربران خود می دهد که به راحتی داده های خود را تجزیه و تحلیل کنند.
از آنجایی که این نرم افزار قابلیت اتصال به تعداد کثیری از پایگاه داده ها را دارد، مورد استقبال بسیاری از شرکت ها ی بزرگ قرار گرفته است که می توان به شرکت های Cisco، Tesco، Target، Nike، Bank Of America ، Amazon و ... اشاره کرد.
از اساسی ترین ویژگی های نرم افزار Tableau می توان به قابلیت اتصال به نرم افزار R اشاره کرد که برترین نرم افزار داده کاوی و تجزیه تحلیل داده ها به شمار می آید.

آموزش نرم افزار Tableau  در وب سایت هوشمندان به طور کلی شما را با نحوه ساخت گزارشاتی پروژه محور، حرفه ای و پر کاربرد جهت تصمیم گیری های مدیریتی و تجزیه تحلیل داده ها با استفاده از  روش های خوشه بندی، رگرسیون و شناسایی داده های پرت آشنا می کند. 
در این آموزش با Tableau Desktop و Tableau Server به طور کلی آشنا خواهید شد ، علاوه بر آن جدید ترین آپدیت های  Tableau  با ارائه ی مثال های کاربردی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آموزش ارائه شده در این سایت کاملا کاربردی و به زبان فارسی است، به علاوه آموزش داینامیک کردن تصاویر و دایمنشن ها (Dynamic images , Dynamic Dimensions) در نرم افزار Tableau به صورت رایگان از طریق وب سایت هوشمندان در اختیار کاربران قرار گرفته است

خلاصه ای از سرفصل های این آموزش در زیر قابل ملاحظه است.

آپدیت جدید: آشنایی با Tableau server و نحوه ی دسترسی دادن به کاربران و همچنین آشنایی با pages در قالب مثال های کاربردی طی دو فصل 15 و 16 به آموزش اضافه شده است.
برای دانلود آموزش با کیفیت بسیار بالا روی قسمت دانلود آموزش کلیک کنید.