لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

اطلاعات ویدیوی آموزشی

آموزش رایگان Tableau Prep

آموزش کار با Tableau Prep

Tableau prep چیست؟

نرم افزار Tableau Prep نسخه ی جدیدی است که به تازگی در وب سایت www.Tableau.com منتشر شده است، Tableau Prep از اتصالات داده های Tableau و زبان محاسبه استفاده می کند، پس به راحتی می توانید داده ها را برای تجزیه و تحلیل آماده کنید.

Tableau Prep تصویر کاملی از داده های شما را نمایش می دهد و شامل سه View است که به صورت های مختلف داده ها را نمایش میدهد، view اول داده های خام، view دوم پروفایل ستون ها و سومین view روند آماده سازی تمام داده ها است. بر اساس وظیفه ای که به شما سپرده شده است می توانید تغییرات را در هر یک از این سه view انجام دهید.

با استفاده از Tableau Prep شما سریع به نتیجه ای که از داده ها و تغییرات در داده ها میخواهید میرسید، به عنوان مثال اگر بخواهید یک مقدار را ویرایش کنید، کافی است آن مقدار را انتخاب کنید و به صورت مستقیم آن را ویرایش کنید. می توانید نوع join را تغییر دهید (مثلا left join و یا right join  و...) و نتایج را همان لحظه مشاهده کنید. با هر عملی، شما فورا تغییر درون داده های خود را مشاهده می کنید حتی در بین میلیون ها ردیف داده.

Tableau Prep به شما این امکان را می دهد که مراحل را مجددا مرتب کنید و بدون هیچ گونه پی آمدی آن را آزمایش کنید.

Tableau Prep بسیار هوشمندانه عمل می کند و شما می توانید با آن سریع تر کار کنید و از ویژگی های هوشمند برای رفع مشکلات و یا چالش های پیش رو استفاده کنید. Tableau Prep از خوشه بندی فازی استفاده می کند و کارهای تکرای مانند گروه بندی از نظر دیکته و یا تلفظ و ... را با یک کلیک انجام می دهد.

با استفاده از Tableau Prep می توانید به داده های بیشتری متصل شوید، اتصال به داده هایی که به آنها دسترسی دارید و یا حتی cloud، چه یک پایگاه داده باشد و یا یک صفحه گسترده همه ی این ها در Tableau Prep امکان پذیر است. دسترسی، ترکیب کردن و پاک کردن اطلاعات متفرقه بدون نوشتن کد از ویژگی های بارز Tableau Prep است. Tableau Prep هوشمندانه عملیات ها را به پایگاه داده متصل می کند و به شما اجازه می دهد که از پایگاه داده های موجود برای عملکرد اجرای سریع flow استفاده کنید.

آموزش Tableau Prep  در وب سایت هوشمندان شما را با نحوه ی کار با Tableau Prep  و ابزارهای مختلف آن آشنا می کند. سر فصل های آموزشی را می توانید در قسمت زیر ببینید.

برای مشاهده آموزش Tableau Desktop نسخه 2020 اینجا کلیک کنید.


0 تومان
رایگان
  • آشنایی با Tableau Prep interface
  • مرحله input
  • مرحله Join
  • مرحله cleaning
  • مرحله Union
  • آشنایی با group and Replace
  • مرحله Pivot
  • مرحله Aggregate
  • مرحله Output

ArashH

27 ماه پیش

سلام کرک یا سیریال نامبراین نرم افزار و کجا میتونم تهیه کنم، بدون کرک اش آموزش هاش بی فایده هست. خصوصا که یک نرم افزار آمریکایی هست و تحریم هستیم.

سلام دوست عزیز و وقتتون بخیر، شما میتونید از نسخه Trial نرم افزار که 14 روز در اختیار شما قرار داده شده است استفاده کنید. این نرم افزار معمولا توسط شرکت ها خریداری میشود اما میتوانید از نسخه هایی که همراه با کرک در سایت soft98.ir قرار داده شده استفاده نمایید