لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

اطلاعات ویدیوی آموزشی

آموزش رایگان ایجاد داشبوردهای داینامیک در Tableau

آموزش رایگان داینامیک سازی دایمنشن ها و تصاویر در نرم افزار Tableau

تنها با ایجاد یک داشبورد مدیریتی خوب در نرم افزار Tableau، قادر به این خواهید بود تا تصمیمات مدیریتی مهم در سازمان بگیرید. اگر با داینامیک سازی در نرم افزار Tableau آشنا نباشید ممکن است مجبور شوید چندین داشبورد مدیریتی ایجاد کنید وگاهی تعداد زیاد گزارش ها ممکن است نتیجه ای منفی داشته باشد و مدیران وقت کافی را برای ملاحظه گزارشات نداشته باشند. یک داشبورد مدیریتی خوب باید در یک نگاه اطلاعات کافی و مفید را در اختیار مدیران سازمان قرار دهد.

داینامیک سازی دایمنشن ها (Dynamic Dimenssions) در نرم افزار Tableau

داینامیک سازی دایمنشن ها کاری بسیار ساده و در عین حال کاربردی در نرم افزار Tableau  است و این امکان را به شما می دهد تا با ایجاد چند پارامتر، قادر باشید مقادیر هدف را در ابعاد مختلف بررسی کنید. ایجاد این گزارش می تواند امکان مقایسه روندهای فروش، سود و ...را در ابعاد مختلف تنها با ایجاد یک Combo box در اختیار مدیریت قرار دهد. در بخش اول این آموزش مثالی پرکاربرد در این خصوص ارائه شده است.

داینامیک سازی تصاویر (Dynamic Images) در نرم افزار Tableau

داینامیک کردن تصاویر در Tableau امکان ایجاد داشبوردهایی پر قدرت تر و مدیریتی تر و در عین حال زیباتری را برای شما فراهم می کند. با تغییر یک متغیر در کومبو باکس تصاویر گزارش تغییر می کند و این کاری است که منجر به جذاب تر شدن گزارشات شما می شود. بخش دوم این آموزش به داینامیک کردن تصاویر اختصاص داده شده است. اما اگر میخواهید داشبوردهای داینامیک حرفه ای تری را ایجاد کنید پیشنهاد میکنیم آموزش Tableau نسخه 2020 را از دست ندهید

جهت دانلود، از قسمت زیر روی دانلود آموزش کلیک نمایید.


0 تومان
رایگان

داینامیک کردن دایمنشن (Dimension) ها در نرم افزار Tableau

داینامیک کردن تصاویر (image) ها در نرم افزار Tableau