لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

چرا یونیتی

دلایل انتخاب یونیتی برای بازی سازی

به طور خلاصه ، یونیتی یک چارچوب قدرتمند برای ساختن بازی های 2D و 3D است. در سال 2004 با هدف ایجاد توسعه بازی برای هر کسی که علاقه مند به آن باشد ، تاسیس شده است.

در حدود سال 2010 محبوبیت زیادی کسب کرد ، زیرا این رقابت قوی نبود ، و اتحاد هم برای توسعه دهندگان داخلی و هم برای شرکت های بزرگ در دسترس بود.

بسیاری از شرکتهای سه گانه A هنوز هم از این موتور بازی شگفت انگیز استفاده می کنند ، از جمله مایکروسافت ، Square Enix ، Paradox و موارد دیگر.

یونیتی به دلیل تطبیق پذیری ، انعطاف پذیری ، ویژگی های سطح بالا و سهولت در استفاده ، یونیتی بیش از یک دهه است که بر دنیای توسعه بازی حاکم است.

رابط کاربر پسند

هنگامی که شما در جستجوی راه حل صحیح رندر سه بعدی هستید ، سهولت استفاده  احتمالاً اولین و مهمترین عاملی است که در نظر دارید. البته ، هر وقت شروع به استفاده از یک نرم افزار جدید می کنید ، همیشه یک منحنی یادگیری خواهد بود ، اما رابط کاربری ساده تر ، بهتر خواهد بود.خوب ، یونیتی در صدر بازی خود در اینجا قرار دارد. این رابط بصری و کاربر پسند است که این راه حل رندر سه بعدی را آسان می کند.

زبان برنامه نویسی سی شارپ(C#)

یکی دیگر از دلایلی که یونیتی  برای درک و استفاده تازه واردان بسیار آسان است این است که از زبان برنامه نویسی سطح بالا که به C # معروف است استفاده می کند.C # تا حدودی شبیه C ++ است اما استفاده از آن بسیار ساده تر است. این مبتنی بر چارچوب .NET است ، و به تعداد زیادی از ویژگی های مفید دسترسی خواهید داشت که کد شما را تمیز و مختصر نگه می دارند.حتی اگر شما یک مبتدی برنامه نویسی باشید ، به احتمال زیاد می توانید از طریق توسعه بازی ها در Unity با C # راحت شوید. شما به بسیاری از آموزش ها دسترسی دارید که توضیح می دهد که همه چیز چگونه کار می کند ، و جامعه بسیار دوستانه است. حتی اگر گیر کرده باشید ، به راحتی کسی را پیدا خواهید کرد که به شما کمک کند.

 

 

آموزش ویدیویی صفر تا صد بازی پرسش و پاسخ در اندروید (Android) به کمک یونیتی (Unity)

داستان عجیب دو تریدر برتر تاریخ که شما را شوکه میکندبهترین از نظر کاربران
داستان عجیب دو تریدر برتر ...
چرا باید یک عکاس شویمآخرین پست
چرا باید یک عکاس شویم