لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

چرا یونیتی

دلایل انتخاب یونیتی برای بازی سازی

به طور خلاصه ، یونیتی یک چارچوب قدرتمند برای ساختن بازی های 2D و 3D است. در سال 2004 با هدف ایجاد توسعه بازی برای هر کسی که علاقه مند به آن باشد ، تاسیس شده است.

در حدود سال 2010 محبوبیت زیادی کسب کرد ، زیرا این رقابت قوی نبود ، و اتحاد هم برای توسعه دهندگان داخلی و هم برای شرکت های بزرگ در دسترس بود.

بسیاری از شرکتهای سه گانه A هنوز هم از این موتور بازی شگفت انگیز استفاده می کنند ، از جمله مایکروسافت ، Square Enix ، Paradox و موارد دیگر.

یونیتی به دلیل تطبیق پذیری ، انعطاف پذیری ، ویژگی های سطح بالا و سهولت در استفاده ، یونیتی بیش از یک دهه است که بر دنیای توسعه بازی حاکم است.

رابط کاربر پسند

هنگامی که شما در جستجوی راه حل صحیح رندر سه بعدی هستید ، سهولت استفاده  احتمالاً اولین و مهمترین عاملی است که در نظر دارید. البته ، هر وقت شروع به استفاده از یک نرم افزار جدید می کنید ، همیشه یک منحنی یادگیری خواهد بود ، اما رابط کاربری ساده تر ، بهتر خواهد بود.خوب ، یونیتی در صدر بازی خود در اینجا قرار دارد. این رابط بصری و کاربر پسند است که این راه حل رندر سه بعدی را آسان می کند.

زبان برنامه نویسی سی شارپ(C#)

یکی دیگر از دلایلی که یونیتی  برای درک و استفاده تازه واردان بسیار آسان است این است که از زبان برنامه نویسی سطح بالا که به C # معروف است استفاده می کند.C # تا حدودی شبیه C ++ است اما استفاده از آن بسیار ساده تر است. این مبتنی بر چارچوب .NET است ، و به تعداد زیادی از ویژگی های مفید دسترسی خواهید داشت که کد شما را تمیز و مختصر نگه می دارند.حتی اگر شما یک مبتدی برنامه نویسی باشید ، به احتمال زیاد می توانید از طریق توسعه بازی ها در Unity با C # راحت شوید. شما به بسیاری از آموزش ها دسترسی دارید که توضیح می دهد که همه چیز چگونه کار می کند ، و جامعه بسیار دوستانه است. حتی اگر گیر کرده باشید ، به راحتی کسی را پیدا خواهید کرد که به شما کمک کند.

 

 

آموزش ویدیویی صفر تا صد بازی پرسش و پاسخ در اندروید (Android) به کمک یونیتی (Unity)

نظریه با ارزش وایکوف در بورسبهترین از نظر کاربران
نظریه با ارزش وایکوف در ب ...
چرا پایتون یک زبان محبوب استآخرین پست
چرا پایتون یک زبان محبوب ...