لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

اطلاعات ویدیوی آموزشی

آموزش مدیریت دسته بندی و تگ در وردپرس

مدیریت برچسب ها و دسته بندی ها در وردپرس

امروزه افراد برای شروع کسب و کار از روش هایی استفاده می کنند که آسان تر و سریع تر به نتیجه دلخواه برسند. به طور مثال می توانید با ساخت یک وبسایت در زمان کوتاه مشتریان و مخاطبان بیشتری از تمام شهرها و یا حتی کشورها را به خود جذب کنید. تجارت توانسته با کمک دنیای مجازی مرزها را جا به جا کند. این موضوع اهمیت دیجیتال مارکتینگ در مدیریت وردپرس را دو چندان می کند. همان طور که می دانیم مزایای طراحی سایت با وردپرس توانسته افراد زیادی را به استفاده از این سیستم مدیریت محتوای سایت ساز ترغیب کند. علاوه بر ساخت وبسایت امنیت آن نیز بسیار مهم است. نفوذ به سایت و یا هک کردن آن یکی از بزرگترین و مهم ترین چالش های مدیران وبسایت است. بنابراین اطلاع از ترفندهای امنیت در وردپرس یک ضرورت است. بعد از امنیت در وردپرس بهتر است به بهینه سازی وبسایت ها بهای بیشتری دهیم. تفاوت اصلی که شما با دیگر رقبای خود دارید، اهمیت به بهینه سازی است. بعضی از ابزارهای وردپرسی برای فعالیت وبسایتتان مفید است که به طور مفصل به افزونه سئو در مدیریت محتوای وردپرسی  پرداخته شده است. همچنین برای استفاده بهتر و مطمئن تر با مدیریت محتوای وردپرسی آشنا شوید که به شما پیشنهاد می کنم فیلم آموزشی آشنایی با ابزارهای پنل مدیریتی وردپرس را با دقت تماشا کنید.

ارسال مقاله و تولید محتوا یکی از مهم ترین و در عین حال لذتبخش ترین فعالیتی است که شما می توانید برای افزایش سئو به کار ببرید. فیلم آموزش ارسال و نوشتن مقالات در وردپرس می تواند به شما در این امر کمک فراوانی کند. هنوز کار ما تمام نشده و شما بعد از تمام این فعالیت ها ایجاد ساخت یک وبسایت نیز یک ضرورت است. وبسایت شما یقینا به صفحاتی نیاز دارد تا شما بتوانید آن ها را طراحی کنید و با ویرایش بی نظیر در وبسایت خود قرار دهید. بنابراین بهتر است فیلم آموزش ایجاد برگه ها یا pages در وردپرس را با دقت نگاه کنید و به کار ببندید.     

 در پایان دسته بندی کردن در مدیریت محتوای وردپرس کاری بسیار آسان و ساده است که شما می توانید با مشاهده این ویدئو آموزشی هردسته بندی که مد نظر شما است در وبسایتتان قرار دهید. همچنین در این ویدئو آموزشی دسته بندی به صورت درختی توضیح داده شده است که از امکانات مهم وردپرس به‌شمار می رود، علاوه بر آن چگونگی انتخاب برچسب ها (tags) نیز که امری ضروری برای موتور های جستجو به‌ حساب می آید. شما با انتخاب برچسب های مناسب می توانید بیش از پیش در موتور های جستجو مانند گوگل دیده شوید.


0 تومان
رایگان

مدیریت دسته بندی و تگ ها