لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

اطلاعات ویدیوی آموزشی

آموزش ابزارهای پنل مدیریتی وردپرس

آشنایی با ابزارهای پنل مدیریتی وردپرس

ایجاد کسب و کار اینترنتی نیازمند یک وبسایت است. ساخت یک وبسایت قدرتمند در زمان کم امکان پذیر است اگر شما با مزایای طراحی سایت با وردپرس به خوبی آشنا باشید. بعد از ساخت و طراحی سایت امنیت سایت شما نیز یک مسئله مهم است که با یادگیری ترفندهای امنیت در وردپرس می توانیم با خیال راحت سایتی با امنیت بالا راه اندازی کنیم. دسته بندی در وردپرس نیز مانند امنیت سایت مهم و ضروری است به دلیل آن که شما با ایجاد برچسب های مناسب در موتورهای جستجو بیشتر و بهتر دیده می شوید. با توجه به اهمیت این موضوع آموزش مدیریت برچسب ها و دسته بندی ها در وردپرس نیز به طور رایگان در سایت قرار گرفته است. از آنجایی که برگه ها ساختار یک سایت را می سازند و به شما در طراحی سایت کمک می کنند، آموزش ایجاد برگه ها در وردپرس نیز در سایت قرار گرفته است.

دیجیتال مارکتینگ در مدیریت محتوای وردپرس نیز یک مفهوم به ظاهر پیچیده اما مهم است، چنانچه با مدیریت محتوای وردپرس می توانید وبسایت خود را در صفحه اول گوگل به نمایش بگذارید. امروزه تولید محتوا و تکنیک تولید محتوا برای افزایش سئو یک اصل انکار ناپذیر است. به طور مثال ارسال و نوشتن مقالات یکی از مهم ترین راهکارهای تولید محتوا است بنابراین آموزش ارسال و نوشتن مقالات در وردپرس، نیز می تواند یکی از آموزش های کاربردی برای شما باشد. 

 حال فرض می کنیم که شما تصمیم گرفته اید خودتان وبسایتی طراحی کنید، بنابراین ابتدا شما وردپرس را از وبسایت اصلی یعنی worpress.org دانلود می کنید. بعد از دانلود یکی از کارهایی که باید انجام دهید این است که ابزارهای پنل مدیریتی وردپرس را بشناسید تا بتوانید از آن ها استفاده کنید.  این فیلم آموزشی شما را به خوبی با این ابزارها آشنا می کند و در اصل، هدف از ارائه این ویدئو آشنایی هر چه بیشتر با مدیریت محتوای وردپرس می باشد و نحوه استفاده از آن می باشد. علاوه بر این استفاده از افزونه های سئو در مدیریت محتوای وردپرس نیز می تواند بهترین ابزارها را به شما معرفی کند. در پایان امیدوارم پیشنهادات و نظرات خود را برای ما ارسال کنید و ما را در ساخت فیلم های آموزشی یاری کنید. 


0 تومان
رایگان

ابزارهای پنل مدیریتی وردپرس