لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

اطلاعات ویدیوی آموزشی

آموزش ایجاد page در وردپرس

آموزش ایجاد برگه ها یا pages در وردپرس

امروزه دنیای دیجیتال و اینترنت به زندگی مردم نفوذ کرده است، به گونه ای که حتی نمی توان لحظه ای را بدون اینترنت و اتصال به دنیای مجازی تصور کرد. بنابراین دیجیتال مارکتینگ در مدیریت محتوای وردپرس از موضوعات مهم و به روز است. همچنین مزایای طراحی سایت با وردپرس بر کسی پوشیده نیست. ساخت یک وبسایت قدرتمند در زمان کم امری بدیهی است اما امنیت سایت نیز یک امر ضروری است. حال که می توانیم با استفاده از وردپرس سایتی را طراحی کنیم، پس باید به ترفندهای امنیت در وردپرس نیز آگاه باشیم. ساخت وبسایت کار شما را تمام نمی کند بلکه شروع کار است. بعد از ایجاد امنیت نوبت استفاده از فرصت ها و ایده های ناب در بهینه سازی وبسایت ها فرا رسیده است. سایت های وردپرسی بهترین منبع ترافیک برای موتورهای جستجو هستند. افزونه های سئو در مدیریت محتوای وردپرس بهترین ابزارها را به شما ارائه می دهند. همچنین آشنایی هر چه بیشتر با مدیریت محتوای وردپرس نیز یک نیاز است بنابراین آموزش ابزارهای پنل مدیریتی را نیز برای شما تهیه کرده ایم. 

 تولید محتوا نیز یک مسئله به روز و مهم در افزایش سئوی سایت است بنابراین می توان از مقاله نویسی نیز به عنوان یک حرفه و توانایی بسیار مهم یاد کرد. حال که مقاله نویسی و محتوا نویسی برای موتورهای جستجو اهمیت خاصی دارند، پیشنهاد من به شما دیدن فیلم آموزشی ارسال و نوشتن مقالات در وردپرس است. علاوه بر تولید محتوا چگونگی انتخاب برچسب ها(tags) نیز برای موتورهای جستجو امری حیاتی است. بنابراین ما تصمیم گرفتیم فیلم آموزشی مدیریت دسته بندی و تگ در وردپرس را نیز به طور رایگان در اختیار شما قرار دهیم.

 در ادامه ساخت وبسایت به نکات مهم دیگری نیز باید توجه کرد که به جرات می توان گفت موضوع برگه ها در وردپرس مهم ترین بخش یک وبسایت به حساب می آید زیرا برگه ها ساختار یک وبسایت را می سازنند. برگه‌ ها برای ایجاد صفحات متعدد در وبسایت با قابلیت طراحی های فراوان ایجادشده‌ اند. توسط آن‌ ها می‌ توانید یک صفحه به وب‌سایت خود اضافه کنید و آن‌ ها را با ویرایش دلخواه در چارچوب سایت خود قرار دهید. با توجه به اهمیت برگه ها در وردپرس تصمیم به ساخت این فیلم آموزشی کوتاه گرفتیم تا به شما ساخت یک برگه یا page در وردپرس، تفاوت آن با نوشته ها  و اجزای تشکیل دهنده یک برگه را آموزش دهیم. لطفا پس از تماشای فیلم آموزشی نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.


0 تومان
رایگان

ایجاد page  و صفحات