لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

اطلاعات ویدیوی آموزشی

آموزش نحوه انتشار مقالات در Wordpress

ارسال و نوشتن مقالات در WordPress

مقاله نویسی و تولید محتوا یک اقدام بزرگ برای افزایش سئو وبسایت است. به بیان ساده تر تکنیک تولید محتوا ابزاری برای موفقیت در سئو است و مقالات موجود در وبسایت ها، برای موتور های جستجو اهمیت خاصی دارند. ساخت یک وبسایت قدرتمند در زمان کوتاه اول راه است. ناگفته نماند که برگه سازی در وبسایت نیز یک امر مهم است زیرا برگه ها ساختار یک وبسایت را می سازند پس به شما توصیه می کنیم آموزش ایجاد برگه ها در سایت را ببینید و از آن در ساخت وبسایت خود استفاده کنید.  بهینه سازی وبسایت ها به شما کمک زیادی می کند تا هوشمندانه در کسب و کار خود موفق شوید. دسته بندی در وردپرس یکی از مهم ترین امکانات وردپرس به شمار می رود. انتخاب برچسب ها(tages) برای موتورهای جستجو یک ضرورت است. اگر برچسب های مناسبی انتخاب کنید در موتورهای جستجو به آسانی و دفعات دیده می شوید. بنابراین به شما توصیه می کنم، به آموزش مدیریت برچسب ها و دسته بندی در وردپرس که آموزشی رایگان با بیانی ساده و روان است، مراجعه کنید. همچنین آشنایی با ابزارهای پنل مدیریتی وردپرس شما را بیشتر با مدیریت محتوای وردپرس آشنا می کند که به شما پیشنهاد می کنم فیلم آموزشی آشنایی با ابزارهای پنل مدیریتی وردپرس را مشاهده کنید.   

مزایای طراحی سایت با وردپرس و امنیت در وردپرس به ما اطمینان می دهد که دیجیتال مارکتینگ در محتوای وردپرس کار پیچیده و سختی نیست. افزونه های سئو وردپرس می توانند در این امر به شما کمک زیادی کنند و در زمانی کم ترافیک سایت شما را بالا ببرند.

 حال که به اهمیت مقاله نویسی در افزایش سئو رسیدیم، ارسال و نوشتن مقالات در وردپرس یک ضرورت و اصل مهم برای رسیدن به موفقیت است. در  ویدئو آموزشی نحوه انتشار مقالات در WordPress ، قرار دادن یک نوشته در مدیریت محتوای وردپرس را بیان می کنیم تا مدیران و وبمسترانی که از مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنند بتوانند داخل وبسایت، مقالات مورد نظر خود وارد کنند.

این ویدئو آموزشی شامل چگونگی درج لینک در مقالات، معرفی تگ های H1 تا H6 ، درج یک تصویر برای مقاله و انتشار یک مقاله به صورت کامل می باشد.


0 تومان
رایگان

نحوه انتشار مقالات