لگو وب سایت هوشمندان
جستجو

بهترین پلتفرم های مدیریت استودیو برای عکاسان

بهترین پلتفرم های مدیریت استودیو عکاسی کدامند؟

اگر یک عکاس تازه کار باشید و یا یک پیشکسوت ، پیگیری امور مربوط به تجارت عکاسی از ایمیل های مشتری ها و مدیریت پرداختی ها و آرشیو های عکس می تواند بسیار سنگین باشد. هرچه رشد تجارتتان بیشتر باشد، به کمک بیشتری نیاز خواهید داشت.

آیا داشتن ابزاری که بتواند روند کار شما را بهتر کند و باعث صرفه جویی در وقت شما شود عالی نخواهد بود؟ هر چه بتوانید تجارت خود را بیشتر دیجیتالی کنید بهتر است. به این منظور از پلتفرم های دیجیتال و آنلاین میتوانید استفاده کنید. 

 در اینجا به بهترین پلتفرم های مدیریت استودیو در صنعت عکاسی میپردازیم.

1. 17Hats

17Hats یک پلتفرم مدیریتی استودیو است که برای افراد خلاقی که دانش زیادی در اداره مشاغل ندارند ساخته شده است. طبق گفته 17Hats، کاربران سرویس هایشان به طور متوسط فقط 10 دقیقه وقت می گذارند تا کارهای روزمره خود را انجام دهند.

مثلا در این پلتفرم نیازی به بررسی تراکنش های شما به صورت جداگانه نخواهد بود زیرا این پلتفرم مدیریت می تواند با  ایمیل مورد نظر شما مانند Gmail ، Yahoo ، Hotmail و… همگام سازی شود. همچنین به شما این امکان را می دهد تا تمام مشتری ها را بررسی کنید زیرا آنها را در پرونده هایی جداگانه طبقه بندی می شوند و سفارشات مشتریان خود را با سیستم مدیریت مشتری خود بهبود ببخشید. با استفاده از این پلتفرم مدیریت می توانید ارتباطات خود را به دسته های مختلف تقسیم کنید: پروژه ها، مشتریان و سایر گروه ها. همچنین می توانید برای نقل قول ها، ایمیل ها، رسیدها یا قراردادها الگوهای شخصی بسازید.

2. Dubsado

Dubsado یک پلتفرم مدیریت استودیو برای انواع فعالیت های تجاری است، جاییکه در آن می توانید به راحتی همه اتفاقات مربوط به کسب و کار خود را پیگیری کنید.

Dubsado به شما امکان می دهد  تا به راحتی اطلاعات مربوط به فعالیت های مختلف را جمع آوری کنید و همچنین با ورود تمام مشتری های جدید، به روز بمانید و در زمان مناسب با آنها در تماس باشید.

با داشتن توانایی های عالی مدیریتی که در اختیارتان قرار میدهد می توانید تمام رزروهای خود را در یک جا داشته باشید تا بتوانید از اوضاع و شرایطی که برای هر مشتری اتفاق می افتد مطلع شوید. برای لذت بخشتر کردن این ابزار می توانید با خودکارسازی(اتوماسیون) ایمیل ها، قراردادها، فاکتورها و موارد دیگر، روند کار را تنظیم کنید! حتی می توانید تقویم کاری خود را وارد کنید تا طبق برنامه ای که شما داده اید، این پلتفرم مدیریت کار کند!

می توانید قیمت گذاری کنید تا به مشتریان اجازه دهید از بین خدماتی که شما ارائه می دهید یکی را انتخاب کنند. آنها به سادگی می توانند قرارداد را به صورت دیجیتالی امضا کنند و فاکتور را به همان شکل پرداخت کنند. برای جمع آوری بازخورد در مورد چگونگی بهبود خدمات خود ، می توان قبل یا بعد از عقد قرارداد ، پرسشنامه ها را برای مشتری ها و مشتری ها ارسال کرد.

اگر یک مشاغل مبتنی بر خرید اشتراک دارید، می توانید فاکتورهای برگشتی را تنظیم کرده و همچنین به مشتریان اجازه کسر از حساب به صورت خودکار دهید.

3. Honeybook

با استفاده از پلتفرم مدیریت استودیو HoneyBook ، می توانید یک دفتر دیجیتالی ایجاد کنید که به شما امکان می دهد تا  قرار ملاقات ها، به روزرسانی اسناد و نگهداری آنها را در یک مکان برای هر پروژه آسان تر کنید.

HoneyBook یک پلتفرم مدیریت ارتباط با مشتری مبتنی بر فضای ابریست که به طور خاص برای مشاغل کوچک ساخته شده است. این پلتفرم برای مدیریت بازخوردها و انتقادات، فاکتورها، رزروها، امضاها، پرداخت ها و… بسیار بهینه است.

HoneyBook  به عنوان یک پلتفرم مدیریت به شما امکان می دهد مراحل مختلف هر پروژه را مشاهده، ردیابی و مدیریت کنید. کارمندان شما می توانند قراردادها، رسیدها و سایر اسناد را در یک برنامه نگهداری کنند. همچنین به کارمندانتان اجازه می دهد تا با قرار ملاقات ها و نوتیفیکیشن ها به مشتریان پاسخ دهند. علاوه بر این، پیگیری پرداخت خودکار می تواند مستقیماً ارسال شود و شما می توانید اعلان های کار را برای هر پروژه تنظیم کنید.

4. Iris

طبق گفته وب سایت Iris ، این پلتفرم CRM هر آنچه که شما نیاز دارید را در یکجا آورده است. از جمله ویژگی های بی شماری که این ابزار ارائه می دهد به رزرو آنلاین با سیستم پرداختی که با Paypal و Square کار می کند اشاره میکند. سپس آنها به طور خودکار درخواست های پرداخت و سپرده را ارسال می کنند.

در این پلتفرم  مدیریت، رسیدها ، فرم های پرس و جو و قراردادها همه قابل تنظیم هستند. به این ترتیب می توانید ویژگی های برند خود را برای حفظ آن تصویر حرفه ای اضافه کنید.

5. Pixifi

Pixifi یک پلتفرم مدیریت استودیو  بسیار انعطاف پذیر است چون از هر دستگاهی در هر مکانی قابل دسترسی است. Pixifi به مشتریان شما اجازه می دهد قرار ملاقات ها را تعیین کنید. سپس آنها می توانند هر نوع خدمتی را که می خواهند انتخاب کنند، حتی می توانند انتخاب کنند با کدام عضو تیمتان کار کنند.

در این پلتفرم پرداخت آسان تر می شود زیرا مشتریان  شما می توانند مستقیماً از طریق سیستم رزرو در صفحه شما پرداخت کنند. حتی می توانید آن را با تقویم Google خود همگام سازی کنید.

با انتخاب چندین الگو انجام کارها از Pixifi ، می توانید قراردادهای منحصر به فردی ایجاد کنید که مشتریان شما می توانند در کمتر از هر زمان به صورت دیجیتالی امضا کنند. با استفاده از سیستم آسان این پلتفرم مدیریت، می توانید فاکتور ارسال کنید ، هزینه های خود را کاملاً پیگیری کنید و مالیات را به راحتی کنترل کنید.

6. ShootQ

پلتفرم مدیریت استودیو ShootQ "توسط عکاسان برای عکاسان طراحی شده است. این سرویس همچنین از طریق پشتیبانی تلفنی زنده و همچنین پشتیبانی از طریق ایمیل، برترین سرویس پشتیبانی مشتری را ارائه می دهد. ShootQ همچنین می تواند توسط سایر افراد خلاق مانند برنامه ریزان رویدادها، فیلمبرداران و بسیاری دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

شما می توانید الگوها و پرسشنامه های جدید ایجاد کنید تا اطلاعات مفید را از طریق مشتریان به طور یکسان جمع آوری کنید. حتی می توانید الگوهای ایمیل را سفارشی و همچنین خودکار کنید تا در پاسخ به هر ایمیل صرفه جویی کنید. ShootQ به شما امکان می دهد تا مخاطبین خود را فیلتر و دسته بندی کنید. با سازماندهی و فیلتر کردن وظایف، می توانید کلیه تراکنش های خود را پیگیری کنید و به شما امکان دسترسی به کلیه رزروها ، تاریخچه سفارشات  را می دهد. شما می توانید مدیریت کارها را سفارشی ایجاد کنید، بنابراین می توانید ابتدا کارهای مهم را به پایان برسانید و کارهای کم ضرورت را کنار بگذارید.

با استفاده ازپلتفرم مدیریت ShootQ می توانید گزارش های هوشمند جمع آوری کنید ، مدیریت داده ها ، مطالعه رزروها ، فروش و ارجاع های خود را آسان کنید.

جمع بندی

این روزها صاحبان استودیو عکاسی و شاغلان در این حرفه به پلتفرم مدیریت استودیو نیاز دارد. بخاطر دشواری سازماندهی کار، برای راحتی فرآیند خلاقیت و جنبه فنی تجارت ، شما به ابزاری نیاز دارید که به شما کمک کند قراردادهای خود ، جستجوی مکان برنامه مشتری و سایر موارد پیش پا افتاده را مدیریت کنید.

پلتفرم  مدیریت استودیو همان چیزی است که بار بازاریابی و مدیریت را از دوش عکاسان بر می دارد زیرا جنبه تجاری کارها را برای شما تنظیم می کند. به نقل از تیم زیمبروف، "عکس گرفتن بدون زحمت است. اما شغل عکاسی گرفتن خیر. "

آموزش عکاسی حرفه ای از مقدماتی تا پیشرفته

داستان عجیب دو تریدر برتر تاریخ که شما را شوکه میکندبهترین از نظر کاربران
داستان عجیب دو تریدر برتر ...
چرا باید یک عکاس شویمآخرین پست
چرا باید یک عکاس شویم